Dövme Fiyatları

Dövme yüzyıllardır bir numaralı vücut aksesuraları arasında gözüksede özellikle son bir kaç yıldır kullanılmakta olan ekipmanların modern bir hal alması ve işlemler sırasında uygulanmakta olan bazı teknikler ve kimyasallar yardımı ile daha az acı duyulması sebebi ile pek çok insan da dövme yapımına daha sıcak bakmaya başlamıştır. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde sabit bir ölçü söz konusu değildir. Bu sebeple dövme salonlarından fiyat almak istediğiniz takdirde aynı dövme modeli için aralarında çok büyük farklılıkları bulunan dövme fiyatları ile karşılaşmanız mümkündür. Dövme fiyatlarının belirlenmesinde bir takım hususlar göz önünde bulundurulur ve bu değerlendirme sonucunda net fiyat belirlenebilir. Dövme salonu olarak dövme fiyatlarımızı belirlerken ilk dikkat ettiğimiz husus dövme modelidir. Dövme model seçiminize göre belirleyeceğimiz dövme fiyatlarında istemekte olduğunuz model büyüklüğü,dövmede istemekte olduğunuz renk çeşitliliği, seçmiş olduğunuz modelin zorluk düzeyi ve istediğiniz modelin tamamlanabilmesi için gerekli olan seans sayısı gibi etkenleri dikkate almaktayız. Realist veya üç boyutlu bir dövme modeli yaptırmak istemeniz durumunda dövmenin tamamlanabileceği seans sayıları otomatik olarak artmakta bu durumda dövme fiyatını etkilemektedir.

Dövme Açılış Fiyatları

Dövme fiyatının etkileyen bir diğer husus ise açılış ücreti olarak nitelendirilen, dövme işlemleri sırasında kullanılmakta olan malzemelerin ücretleridir. Çok küçük bir dövme yaptıracak olsanız dahi bu açılış ücreti olarak nitelendirilen ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu açılış ücretinide dövme sanatçısının kullanmayı tercih etmekte olduğu malzemelerim kalitesi belirlemektedir. Pek çok dövme salonu maliyet, düşürmek adına ucuz ve kalitesiz başlıklar, ve ekipmanlar kullanmayı tercih etmektedirler. Hatta aynı ekipmanların birden fazla kişide kullanmaları dahi söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple dövme yaptırırken fiyat konusunu bir daha gözden geçirmekte yarar bulunmaktadır, aksi takdirde daha az ücret ödemek isterken sağlığınızdan olmanız söz konusu olabilmektedir. Beylikdüzü Dövme ailesi olarak hayalinizdeki dövmeleri, kaliteden taviz vermeden hijyen kurallarına her daim uyarak uygun fiyatlar ile sunmak için gayret göstermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafında gerçekleştirilecek dövmeleriniz çok daha az sayıda seansta ve oldukça kaliteli malzemeler ile tamamlanır.

Dövme Fiyatını Belirleyen Unsurlar

Dövme fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli unsur dövmenin en ve boyudur. Diğer önemli bir unsur ise dövme modelinin tasarımıdır. Tasaım detaylarına göre çizim ve zaman artacağından fiyatlarda buna göre değişebilmekteidir. Özellikle fiyat konusunda ucuz dövmecileri tercih edenler dahada zarara uğrayarak yaptırdıkları amatör dövmeleri kapatmak zorunda kalıyorlar. Dövme fiyatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konu dövme sanatçısının profesyonelliği ve tecrubesidir.

Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.