Dövme Kapatma

Pek çok insan zaman içerisinde yaptırmış olduğu dövmelerden sıkılmakta yahut biten ilişkilerinin ardından bir heves ile yaptırmış oldukları dövmelerden kurtulmak istemektedirler. Günümüzde yaptırmış olduğunuz dövmelerden kurtulmak için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilk akla gelenleri ise dövme kapatma ve lazer operasyon ile dövme sildirme. Lazer uygulama ilede dövme kapatma yöntemi ile de istenmeyen dövmelerden kurtulabilirsiniz. Fakat bu iki yöntem arasından pek çok fark bulunmaktadır. Bu farklardan ilki işlemler sırasında duyacağınız acıdır. Lazer operasyon ile dövme sildirme yöntemi sırasında dövme yaptırırken duymuş olduğunuz acıdan çok daha fazla acı duyarsınız. Ayrıca bu yöntemde dövmelerinizden tek bir seyans ile kurtulmanız mümkün olmadığı gibi seyanslar sonucunda dövmelerinizin tamamen silineceğininde garantisi bulunmamaktadır.

Dövme Kapatma Fiyatları

Fakat dövme kapatma yönteminde istenmediğiniz dövmeden çok kısa bir sürede kurtulduğunuz gibi yepyeni bir dövmeyede sahip olursunuz. Ayrıca lazer operasyon ile dövme sildirme işlemleri son derece masraflıdır dövme yaptırırken ödediğiniz ücretinin yaklaşık olarak 5 katıdır. Bu sebepler ile pek çok insan istenmeyen dövmelerini lazer operasyon ile sildirmek yerine dövme kapama yöntemini tercih etmektedir. Beylikdüzü dövmeci salonu olarak istenmeyen dövmelerinizi yep yeni dövmelere dönüştürmekte, sizi yep yeni dövmeleriniz kavuşturmak için çalışmaktayız.

Dövme kapatma işlemleri dövme yapım işlemleri arasındaki en çok teknik beceri isteyen işlemlerin başında gelmektedir. Kapatmak istenilen modelle uyumlu bir kamuflaj model seçilmelidir. Yeni yapılacak dövmenin büyüklüğü ve renkleri eski dövmenin belli olmasını önleyecek profesyonellikte ayarlanmalıdır. Bu sebeple dövme kapatma işlemleriniz için çok daha profesyonel dövmeciler ile çalışmanız gerekmektedir. Beylikdüzü Tattoo olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile dövme kapatma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İşlemlerimizi son derece hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmekte kullanmakta olduğumuz dövme ekipman ve malzemelerini büyük bir titizlikle seçmekteyiz. Dövme kapatma işlemleriniz için fiyatlarımızın son derece uygun aralıklarda olup fiyatlandırmamız kapatmak istediğiniz dövmenizin büyüklük ve renklerine göre belirlenecektir. Beylükdüzü Tattoo ailesi olarak hayalinizdeki dövme modellerine bizimle bir adım daha yakınsınız. Web sayfamız üzerinde yer almakta olan iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, fiyat ve randevu hususunda bilgi alabilirsiniz.